КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Блаженніший Митрополит Онуфрій освятив храм на честь ікони Божої Матері «Софії, Премудрості Божої» (ОНОВЛЕНО)

Неділя, 21.06.2015 15:58

21 червня, в Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій здійснив чин освячення храму на честь ікони Божої Матері «Софії, Премудрості Божої» в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району на Київщині.

Його Блаженству співслужили єпископ Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент, а також духовенство Київської єпархії. Після здійснення чину освячення храму Предстоятель звершив Божественну Літургію, за якою здійснив чин дияконської хіротонії над кліриком Свято-Миколаївського храму м. Боярка Микитою Бардаковим.

Після прочитання Святого Євангелія Блаженніший Владика звернувся до віруючих зі словами проповіді.

Після відпусту Предстоятель привітав прихожан храму із освяченням, і, зокрема, зазначив: «Земля – це місце, яке Господь дав нам для тимчасового перебування, тут Господь нам благословив будівництво храмів, де людина могла б підготувати себе до вічного життя. Поза стінами храму можуть вирувати всілякі політичні чи економічні пристрасті, але саме Божий храм нагадує нам, що все закінчується: і хвороби, і здоров’я, і солодке, і гірке – все для нас на землі тимчасове. А людина має призначення – бути з Богом у Небесному вічному житті». Після цих слів Його Блаженство нагородив благодійників храму церковними нагородами і благословив усіх.

 

Просмотров: 2249