ОБСЄ: Кожні 5 хвилин у світі за віру гине християнин

Неділя, 20.09.2015 22:13

Кожні 5 хвилин у світі за віру гине християнин. Цю страшну цифру оприлюднив представник ОБСЄ Массімо Інтровине на Конференції з християнсько-іудейсько-мусульманському діалогу. Про це повідомляє sedmitza.ru з посиланням на сайт christianpost.com.

«Якщо світ не прислухається до цих кричущих цифр, якщо ці розправи не будуть призупинені, якщо ми не визнаємо, що гоніння на християн – це страшна світова трагедія, викликана розгулом насильства й релігійною дискримінацією, то діалог різних релігій зведеться лише до сонних конференцій, що не дають конкретного результату», – заявив Массімо Інтровине.

Аналогічні цифри нещодавно були підтверджені благодійною організацією Caritas Italiana. Не менш 100 млн. християн по всьому світу – і найбільше на Близькому Сході і в Африці – піддаються гонінням за віру поряд з іншими релігійними меншинами. Крім того, 50-70 тис. Християн містяться в таборах у Північній Кореї, відзначає організація у своєму звіті.

Нагадаємо, що наприкінці липня цього року в Києві були вбиті священик УПЦ ієрей Роман Ніколаєв і монахиня Алевтина (Кравчук).

УНІАН-Релігії

Просмотров: 480