Вихованець Полтавської духовної семінарії візьме участь у Літніх Олімпійських іграх

Володимир Лемешко виборов це право під час чемпіонату Європи з водних видів спорту.

21 травня 2016 року під час чемпіонату Європи з водних видів спорту, який проходив у Лондоні, вихованець Полтавської місіонерської духовної семінарії Володимир Лемешко здобув право виступати в Літніх Олімпійських іграх, що відбудуться в серпні цього року в Ріо-де-Жанейро. Про це повідомляє повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на Федерацію плавання України.

Полтавський плавець виконав норматив “А” на участь в Олімпіаді, фінішувавши на дистанції 100 м батерфляєм з результатом 52:25 секунди, що є одним із найкращих в історії України.

25 травня у Києві, під час засідання тренерської ради Федерації плавання України, Володимир затверджений у складі збірної команди, що поїде представляти нашу країну на всесвітній першості.

Нагадаємо, цього місяця клірик Одеської області завоював дві золоті медалі на Чемпіонаті України з пауерліфтингу. Раніше повідомлялося, що у єпархіях УПЦ анонсували спортивні змагання.