У Катеринівці приступили до будівництва домової церкви в рамках програми «40 храмів» (відео)

Четвер, 16.03.2017 11:08

Реалізацію програми «40 храмів» розпочав Благодійний фонд «Фавор».

У програму будуть входити проекти з будівництва храмів в тих місцях, де вони були відібрані у канонічної Церкви. На початку березня цього року фонд завершив збір коштів на першу частину одного з таких проектів «Катеринівка – Домовий Храм – Фундамент». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на bf-favor.org.

Всього на будівництво фундаменту було зібрано 120 052 гривень.

Завдяки сотням небайдужих людей громада Української Православної Церкви отримала можливість побудувати свій храм, що дозволить у мирі звершувати Божественну Літургію.

З приходом весни після ряду підготовчих робіт в селі приступили до будівництва фундаменту церкви.

Нагадаємо, що наприкінці вересня 2015 року в Катеринівці відбулося протистояння на релігійному ґрунті з представниками «Київського Патріархату» і «Правого Сектору», в результаті якого громада УПЦ втратила можливість безперешкодно проводити богослужіння в храмі святого великомученика Георгія Побідоносця.

У зв’язку з цим було прийнято рішення побудувати домовий храм і таким чином забезпечити можливість здійснювати спільну молитву вірних канонічної Православної Церкви.

Реквізити для допомоги та детальна інформація розміщені на сайті фонду.

Раніше Благодійному фонду «Фавор» разом з Синодальним відділом УПЦ з соціально-гуманітарних питань було доручено Священним Синодом УПЦ реалізовувати програми адресної допомоги мешканцям Донецької та Луганської областей і вимушеним переселенцям (Журнал №68, засідання 23 грудня 2014 року).

Просмотров: 943

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *