На Тернопільщині селяни не ходять до захопленого розкольниками храму, натомість відвідують домовий храм УПЦ

Понеділок, 22.05.2017 20:31

Подібна ситуація складається з захопленими храмами на Рівненщині

21 травня 2017 року, у недільний день, вигнана зі свого храму Петро-Павлівська громада с. Кинахівці звершила богослужіння у будинку церковного старости, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на повідомлення Тернопільської єпархії.

Настоятель священик Віталій Гурєв розповідає, що на недільну Літургію зібралося від 60 до 100 людей, у той час як до захопленого храму прийшло близько 15 осіб. При цьому отець Віталій зауважує, що в селі всього налічується близько 50 помешкань.

Наразі сільська громада УПЦ святих апостолів Петра і Павла має на меті повернути захоплений храм через судовий процес.

Віруючі рішуче налаштовані відстояти власну святиню, оскільки впевнені, що на їхньому боці правда та з ними Бог і Свята Церква.

Нагадаємо, 15 травня ввечері «священики Київського патріархату» зі своїми прихильниками силою захопили Петро-Павлівський храм с. Кинахівці Тернопільської єпархії. Раніше повідомлялося, що за застосування сили до настоятеля храму розкольникам загрожує кримінальна відповідальність.

Просмотров: 2113

3 відповіді на “На Тернопільщині селяни не ходять до захопленого розкольниками храму, натомість відвідують домовий храм УПЦ

  1. В Украине нынче исповеднечество настоящее, и не не надо никуда из Украины ехать чтоб претерпеть за веру и Церковь православную поругания и даже побои. Держитесь братья, с нами Бог, а Бог поругаем не бывает.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *