Вітання Предстоятеля УПЦ митрополиту Сарненському і Поліському Анатолію з 60-літтям

П’ятниця, 28.07.2017 00:52

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,

ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ АНАТОЛІЮ,

МИТРОПОЛИТУ САРНЕНСЬКОМУ І ПОЛІСЬКОМУ

 

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

Сердечно поздоровляю Вас зі святом рівноапостольного великого князя Володимира і визначною датою у Вашому житті – 60-літнім ювілеєм з дня народження.

Багато років свого життя Ви присвятили усердному служінню Господу і Його Святій Церкві, прагнучи на кожному місці своїх трудів являти ревність до справи Божої, послух Священноначалію та вірність обраному від юності шляху. Почувши голос Христа Спасителя, Ви прислухались до Його заклику: зречись себе, і візьми хрест свій, і йди за Мною (Мф. 16:24), залишили мирські піклування та принесли чернечі обітниці у славетній Печерській обителі. З огляду на Вашу жертовну готовність слідувати вузькою дорогою, Премудрий Создатель ущедрив Вас Своїми милостями, дарувавши можливість нести послух на різноманітних відповідальних поприщах і прикрасивши Вашу Святиню високим достоїнством єпископського сану.

Більшість років Вашого архіпастирського служіння Господь пов’язав із Поліським краєм, де, піклуючись про овець словесного стада Христового, Ви свідчите про Світло істинне, Яке просвічує кожну людину, яка приходить у світ (Ін. 1:9). Вами було зроблено чимало для розвитку церковного життя у ввіреному Вашим турботам уділі: створені нові парафіяльні та чернечі громади, відновлені та збудовані храми і монастирі. Але найбільше зусиль Ви докладаєте для зміцнення міжконфесійного миру і громадянської згоди в суспільстві у дусі заповіданої Христом любові до ближнього.

Молитовно бажаю Вам, дорогий Владико, кріпості сил, Божої допомоги та благословенних успіхів у подальших святительських трудах. Нехай Всещедрий Господь предстательством Пречистої Своєї Матері і святого рівноапостольного князя Володимира зберігає Вас у доброму здравії на многая літа.

З любов’ю во Христі

 

 

 

+ОНУФРІЙ,

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

28 липня 2017 року

Просмотров: 204

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *