Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив святкове всенічне бдіння у Києво-Печерській Лаврі

Субота, 09.09.2017 21:20

9 вересня 2017 року, напередодні Неділі 14-ої після П’ятидесятниці та свята Собору преподобних Києво-Печерських, у Дальніх печерах, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

На честь святих, мощі яких спочивають  у Дальніх печерах Києво-Печерської Лаври, Церква встановила святкування 10 вересня Собору преподобних отців Києво-Печерських, у Дальніх печерах. Крім відомих святих до Собору також входять тридцять святих, імен яких ми не знаємо; їхні мироточиві глави зберігаються у Дальніх печерах .

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Ніжинський і Прилуцький Іриней, архієпископ Макарівський Іларій, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Ірпінський Климент, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Баришівський Віктор, а також братія монастиря в священному сані.

Завтра Предстоятель очолить Божественну літургію у цьому ж храмі. Початок богослужіння о 8:30.

Нагадаємо, у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

 

Просмотров: 1149

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *