Українська Православна Церква завершила сезон літніх оздоровчих православних таборів – ФОТОРЕПОРТАЖ

Понеділок, 11.09.2017 13:35

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ зібрав найяскравіші світлини літнього відпочинку дітей, організованого єпархіями Української Православної Церкви, у великий фоторепортаж.

Кіровоградська єпархія

Третій рік поспіль, з благословення митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, єпархія спільно з Кіровоградською обласною громадською організацією батьків дітей з особливими потребами «Серце матері» разом з іншими благодійниками організували табір для дітей з обмеженими можливостями “Джерельце надії”.

Цьогороку він зібрав 40 учасників, які були поділені на дві дитячі та одну молодіжну групи. Протягом тижня діти щодня відпочивали активно, відвідали пізнавальні екскурсії, зокрема до міста Черкаси, майстер-класи з виготовлення подарункового печива, основ професії ведучого новин, двонарства та живопису, підготували творчі номери для концертів.

Окрема увага була приділена щоденній молитві, також наприкінці табірної зміни за недільним богослужінням усі учасники приступили до таїнств сповіді та Причастя.

Бориспільська єпархія

З благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, керуючого справами Української Православної Церкви, поблизу села Власівка Баришівського району на Київщині було організовано єпархіальний наметовий табір “Віфлеєм”. На відпочинковій території було встановлено близько 30-ти наметів, у яких декілька днів проживала молодь з різних парафій Бориспільської єпархії.

Життя табору було наповнене живим неформальним спілкуванням із священиками і однолітками, різними майстер-класами та квестами, кінофільмами, театром. Завершенням табору став традиційних хресний хід з нагоди Дня хрещення Русі у місті Києві 27 липня від Володимирської гірки до Києво-Печерської Лаври.

Полтавська єпархія

З благословення митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, цього літа єпархія організувала зміни у трьох православних таборах: “Орлятко”, “Псьол” та “Зірниця”. Чи не щодня протягом змін діти мали бесіди зі священниками, спортивні змагання, екскурсії.

Зокрема, вихованці табору “Орлятко” звершили паломництво до Велико-Будищанського Свято-Троїцького жіночого монастиря у селі Писарівщина Дикансього району Полтавщини.

Волинська єпархія

Традиційно влітку відділ благодійності і соціального служіння єпархії, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, організував на базі Свято-Троїцького жіночого монастиря у селі Старосілля Маневицького району єпархіальний православний табір “Стежина добра”.

Чернігівська єпархія

З 17 липня по 3 серпня 2017 року, з благословення митрополита Чернігівського і Новгород-Сіверського Амвросія, на базі відпочинку «Григорівка», Одеської області, проходив дитячий табір «Аджилик». В цьому році відпочивало 25 дітей, це вихованці недільних шкіл Седніва (Воскресенська церква) і Чернігова (храм Архістратига Михаїла, Свято-Успенський Єлецький монастир і храм Всіх Святих Чернігівських).

Протягом відпочинку діти мали змогу займатися музикою, пограти в спортивно-розважальні ігри, ознайомитися з технікою самооборон, а також поспілкуватися зі священиком.

Також з 24 червня по 2 липня, з благословення митрополита Амвросія, відбувся літній табір Чернігівського представництва БПРС. 25 дітей і підлітків, а також дорослі та керівники, влаштувалися на березі річки Пакулькі, в затишному та мальовничому місці.

Скаути отримували базові знання та навички з виживання в лісовому середовищі, надання першої медичної допомоги, виконували посильні роботи на кухні. Особливою і найважливішою подією табору була Божественна літургія, за якою підлітки причастилися Христових Таїн.

Горлівська єпархія

У Горлівській єпархії протягом літа діяла ціла система православних дитячих таборів при парафіях у різних населених пунктах: Горлівці, Добропіллі, Дружківці, Констянтинівці, Торецьку та інших.

Зокрема, у Горлівці при Казанському храмі табір працював протягом усього літа з понеділка по п’ятницю. Кожен день для дітей розпочинався з молитви, вони відвідували екскурсії, займалися рукоділлям та допомагали на господарчому дворі храму.

 

 

Просмотров: 310

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *