Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній прийняв делегацію фонду «Реновабіс»

Середа, 13.09.2017 20:19

13 вересня 2017 року керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії і митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з делегацією фонду німецьких католиків «Реновабіс» на чолі з архієпископом Берліна доктором Хайнер Кохом. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт kdais.kiev.ua.

У делегацію увійшли генеральний директор Фонду «Реновабіс» священик Крістіан Хартл і віце-президент німецького бундестагу Йоханес Зінгхаммер. З боку Української Православної Церкви в зустрічі взяли участь заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, співробітник ВЗЦЗ, доцент КДА С.М. Бортник, проректор з науково-богословської роботи КДА професор В.В. Бурега, старший помічник ректора з навчально-методичної роботи професор архімандрит Сильвестр (Стойчев).

Німецька сторона цікавилася розвитком православного богослов’я в Україні і нинішнім станом Київської Духовної Академії. Під час зустрічі співбесідники торкнулися теми міжконфесійних відносин в Україні, а також суперечливих ініціатив українських законодавців у релігійній сфері.

Сторони також обговорили напрямки подальшої співпраці. Зустріч відбулася в теплій та дружній атмосфері, а після завершення спілкування учасники зустрічі обмінялися подарунками.

 

Просмотров: 440

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *