Делегація УПЦ взяла участь в науково-богословській конференції «Амвросіанські читання» у Мілані

Четвер, 14.09.2017 13:20

Тема цьогорічного форуму була присвячення 100-літтю історичного Помісного Собору 1917 р.

З благословення Блаженнішого Митрополита  Київського і всієї України Онуфрія митрополит Полтавський і Миргородський Филип взяв участь Х ювілейній міжнародній науково-богословській конференції «Амвросіанські читання», яка відбулася 10 вересня 2017 року в м. Мілан (Італія). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Форум проводився за темою “Помісний Собор Руської Православної церкви 1917-18 рр. і початок гонінь на Церкву». Організаторами заходу виступили парафія святителя Амвросія Медіоланського м. Мілан, академія “Амброзіана”, італо-українська асоціація “Евлогія”. Захід відбувся у приміщенні Амброзіанської бібліотеки одного з найстаріших наукових закладів світу.

Перед початком роботи форуму привітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія до його учасників виголосив митрополит Полтавський і Миргородський Филип, Голова Синодальної комісії релігійної освіти, катехізації і місіонерства Української Православної Церкви. З привітальним словом від київських духовних шкіл до присутніх звернувся викладач КДАіС Олег Надь.

Про історичні факти під час проведення Собору та післясоборного періоду розповів директор Міжнародного інституту афонської спадщини в Україні Сергій Шумило. У черговому науково-богословському форумі взяли участь православні священнослужителі, богослови та науковці з Італії, Португалії, Іспанії, Швейцарії, Латвії, України, Грузії та інших країн.

Речник Макарівського вікаріатства, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) представив на розгляд поважного товариства доповідь, присвячену Почесному голові зазначеного Собору, священномученику митрополиту Київському та Галицькому Володимиру (Богоявленському). Наприкінці доповіді отець Філарет повідомив про міжнародну науково-богословську конференцію, присвячену 100-літтю з дня мученицької загибелі цього святого, яку в лютому 2018 року буде проведено Українською Православною Церквою.

За матеріалами pravoslavie.poltava.ua, makariv-vikar.kiev.ua

Просмотров: 447

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *