Цього літа сотні дітей оздоровилися у православних таборах Волинської єпархії

Четвер, 21.09.2017 13:24

Священнослужителі, учасники православних молодіжних об’єднань та небайдужі віруючі Волині цього літа активно працювали над організацією інтенсивного та змістовного відпочинку для школярів області та інших регіонів країни. Про це повідомляє Інформаційно-просвітиницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Волинської єпархії.

Спільними зусиллями всіх задіяних, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, протягом літнього сезону оздоровились та відпочили сотні дітей, у тому числі – з особливими потребами, а також з сімей учасників АТО.

Голова Єпархіального відділу у справах молоді ієромонах Ілля (Вишневський) відзначив, що цього року найактивніше в організації літніх таборів брали участь парафії та священнослужителі Колківського благочиння.

«Практично кожен священик так чи інакше працював у літній період над тим, щоб цікавіше та змістовніше провести роботу таборів на території Колківської округи», – повідомив ієромонах Ілля, зауваживши, що саме тут найбільше побувало дітей – загалом 350 школярів.

Окрім того, інші табори, які працювали з участю духовенства Волинської єпархії, також прийняли по 100-120 дітей. Всі ці заходи минули у звичному режимі, за винятком табору у Рожищенському районі, який не добув два дні з запланованого п’ятиденного відпочинку через непогоду.

Зокрема, протягом літа на території області та прилеглих регіонів збирались:

дитячий православний табір «Покров» Ківерцівського благочиння;
дитячий православний табір «Стежинка любові» Камінь-Каширського благочиння;
дитячий православний табір «Благовісник» Горохівського та Мар’янівського благочиння;
дитячий православний табір «Дорога до неба» Михнівського благочиння;
православно-патріотичний табір «Чебені» Рожищенського благочиння;
літній табір православного відпочинку біля селища Цумань.

Чотири великі та дві малі зміни відпрацювали у єпархіальному дитячому православному таборі «Стежина добра», який почергово приймав дівчат та хлопців, котрим був забезпечений повноцінний активний відпочинок та оздоровлення. Окрім того вже шостий рік підряд на території області був організований фестиваль «Фавор», котрий цього року привернув до себе особливу увагу.

Просмотров: 286

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *