Київські духовні школи та Антіохійська Православна Церква домовились про спільний проект

Субота, 07.10.2017 13:47

2 жовтня 2017 року Київську духовну академію і семінарію відвідала делегація Антіохійської Православної Церкви, на чолі з єпископом Ерзерумським Каїсом. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт КДАіС.

Представники Антіохійської Православної Церкви звернулися до керівництва КДА з ініціативою у 60-ту річницю смерті видатного вченого-східнознавця, випускника Київських духовних шкіл Тауфіка Кезма (1882-1958) провести ряд заходів задля вшанування пам’яті та вивчення життя і діяльності науковця.

З благословення керуючого справами УПЦ, ректора КДАіС митрополита Бориспільського і Броварського Антонія на зустрічі Київську духовну академію представляли: перший проректор КДАіС протоієрей Сергій Ющик, проректор з науково-богословської роботи КДА Володимир Вікторович Бурега та співробітник ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Віталій Поліщук.

В результаті перемовин було вирішено провести ряд лекцій, колоквіумів, семінарів тощо, присвячених пам’яті випускника Київських духовних шкіл Тауфіка Кезма.

Просмотров: 527

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *