На початку листопада в Києві відбудеться Всеукраїнська конференція «“Біблійна історія та християнська етика” в освітньому просторі України»

Четвер, 19.10.2017 23:36

3 листопада 2017 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у Свято-Покровській Голосіївській Пустині столиці відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «“Біблійна історія та християнська етика” в освітньому просторі України».

Організатором конференції виступає Відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства при Священному Синоді УПЦ, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ.

Робота в секціях проходитиме за трьома напрямками:

Секція 1. Навчально-методичне забезпечення курсу “Біблійна історія та християнська етика”. Науково-методологічні та практичні проблеми викладання курсу. (Презентації підручників, посібників, навчальних планів, програм, методичних розробок, робочих зошитів з предметів духовно-морального спрямування).
Секція 2. Проблеми підготовки педагогічних кадрів та удосконалення професійної компетентності вчителя курсів духовно-морального спрямування у системі загальної та вищої освіти.
Секція 3. Розвиток системи дошкільного та позашкільного духовно-морального виховання (духовно-просвітницькі центри, гурткова робота; художні, спортивні та музичні об’єднання; недільні школи тощо).

Під час форуму також відбудеться засідання круглого столу на тему: «Створення єдиного інформаційного простору для православних вчителів курсів духовно-морального спрямування. Пропозиції і побажання».

Форма заявки та докладна інформація розміщені на www.rokim.org.ua.

Довідки за телефоном: (044) 255 12 34 т/ф: (044) 280 48 59 (секретар Синодального відділу Ірина Петрівна Ковальчук).

Просмотров: 288

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *