З 16 по 18 жовтня 2017 року, з благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, Мукачівська єпархія організувала відпочинок на Закарпатті для дітей зі Слов’янська Донецької області,. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Мукачівської єпархії.
Загалом 25 дітей відвідали з екскурсіями пам’ятки Ужгорода, Мукачева, Чопа, Свято-Воскресенський чоловічий монастир, Красногорський чоловічий монастир на честь Всіх святих і оздоровилися в басейнах м. Берегова.
Також цими днями завершилася поїздка клірика Олександрійської єпархії протоієрея Олександра Шнякіна до зони бойових дій, де він брав участь у мирній гуманітарній місії.
Протягом поїздки було роздано чимало матеріальної допомоги для дітей з місцевих дитячих будинків і українських військовослужбовців.
За благодійну та душпастирську діяльність у зоні збройного протистояння протоієрей Олександр Шнякін був нагороджений відзнакою Синодального військового відділу УПЦ.
Просмотров: 202