Зусиллями Української Православної Церкви з полону визволено 73 українських військових (+фото, відео)

Середа, 27.12.2017 16:49

Завдяки посередництву Святішого Патріарха Кирила та Блаженнішого Митрополита Онуфрія відбувся обмін військовополонених, в наслідок чого було звільнено 73 українських військових. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

27 грудня 2017 року на одному з КПВВ Донецької області відбувся обмін військовополонених. Цей обмін став можливим завдяки особистій ініціативі Святішого Патріарха Кирила та Блаженнішого Митрополита Онуфрія, до яких зверталися рідні та близькі українських військових, які потрапили в полон на території Донбасу.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви на контрольно-розмежувальному пункті та у так званій сірій зоні у процесі обміну брали участь  священнослужителі УПЦ, серед яких архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент та голова відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань протоієрей Владислав Діханов.

Відразу після перетину зони розмежування, звільнених військових доправлять до Харкова, де їх зустріне Блаженніший Митрополит Онуфрій, а також їхні рідні та близькі.

Нагадаємо, рік тому, 18 грудня, зусиллями Української Православної Церкви було звільнено українського військового Тараса Колодія. А у квітні 2017 року матері українських військовополонених звернулися до Предстоятеля УПЦ з проханням допомогти повернути їхніх синів додому. 21 грудня Священний Синод закликав духовенство та вірян УПЦ посилити молитви про найшвидше визволення всіх військових з полону.

Просмотров: 3365

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *