Участь у “Голосі країни” стала майданчиком для проповіді мільйонам – протоієрей Олександр Клименко (відео)

Четвер, 18.01.2018 21:52

Переможець телевізійного шоу “Голос країни 2017” протоієрей Олександр Клименко розповів в ефірі телеканалу “Тиса-1” про ставлення Церкви до пісенного конкурсу та свою позицію стосовно участі в проекті.

Священик зазначив, що протягом своєї історії “Церква завжди обирала нові форми для донесення тих самих істин”. Причиною тому є зміни у способі донесення до людей певної інформації, який має бути сучасним і зрозумілим.

“Те, що ми говоримо одне і теж, не означає, що ми повинні говорити це так само, як сто років тому або двісті, – пояснив отець Олександр. – Ми зараз не пишемо на берестяних дощечках або на папірусах – ми зараз друкуємо інформацію, завантажуємо її в Ютуб і соцмережі, знаючи, що вона там збережеться на сотні років. Цей ресурс надійний, тому ми працюємо через нього”.

Також переможець “Голосу” зауважив, що інтернет-ресурси є місцем, де збирається велика кількість відвідувачів.

“Раніше апостолу Павлу щоб проповідувати теба було знайти якусь площу, де сходилося б вісім доріг, піднятися на височину  і там гучним голосом провіщати певні істини, продовжив священик. – Зараз простіше – я можу голос не підвищувати, а, говорячи тихенько в мікрофон, десь на телебаченні чи в інтернет-просторі доносити свою церковну, християнську позицію мільйонам людей”.

“Масштаб змінився і стало набагато легше, – підсумував протоієрей Олександр, – і було би не те що нерозумним, а гріховним знехтувати таким майданчиком”.

Просмотров: 348

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *