У Сумах оголосять про проведення масштабної благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей (+реквізити)

Середа, 14.02.2018 10:24

Проект «До світлого дня – світлі вчинки» у Сумській єпархії проводять вже восьмий рік поспіль напередодні Воскресіння Христового.

У четвер, 15 лютого 2018 року о 13-00, в актовій залі Сумського єпархіального управління відбудеться прес-конференція для ЗМІ, на якій буде оголошено про проведення Восьмої благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини «До Світлого Дня – світлі вчинки». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу єпархії.

На питання представників ЗМІ відповідатимуть співорганізатори акції протоієрей Георгій Тарабан, прес-секретар Сумської єпархії, Кириленко Оксана Миколаївна, генеральний продюсер філії НСТУ «Сумська регіональна дирекція», Нікітенко Ліана Кузьмівна, завідувач відділенням онкогематології СОДКЛ.

ПРЕС-РЕЛІЗ

ЧАС ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ: з 19 лютого 2018 року по 10 квітня 2018 року в місті Суми та Сумській області.

МЕТА АКЦІЇ: збір коштів для придбання медикаментів для відділення гематології та онкології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

ОРГАНІЗАТОРИ АКЦІЇ: Сумська єпархія Української Православної Церкви та філія ПАТ НСТУ «Сумська регіональна дирекція» (попередня назва Сумська обласна державна телерадіокомпанія).

На кошти, зібрані у 2011 році, а це понад 336 тисяч гривень, вдалося придбати дороговартісні цитостатичні препарати та препарати антибактеріальної терапії європейського виробництва, яких в Україні не виробляють. Окрім ліків, на які витрачено майже 280 тисяч гривень і які склали більш, ніж піврічний запас для маленьких пацієнтів, закуплено 2 концентратори кисню американського виробництва та каталку для перевезення лежачих хворих.

У 2012 році було зібрано майже 400 тисяч гривень. На них придбано апарат для збирання та змішування компонентів крові, системи для переливання крові та її компонентів, а також дороговартісні лікарські препарати для забезпечення протоколів лікування.

У 2013 році за зібрані під час акції гроші було закуплено мікробіологічний аналізатор вартістю 500 000 гривень. Апарат дозволяє виконувати високоякісне обстеження організму у короткі терміни, що вкрай важливо при гострих ускладненнях хіміотерапії, які можуть мати трагічні наслідки. За допомогою цього апарату всю інформацію про кров хворої дитини лікарі отримують у термін, що дає змогу врятувати пацієнта.
2014 рік був нелегким для всієї України, але акція «До Світлого Дня – світлі вчинки» знову знайшла підтримку. Було зібрано більш ніж півмільйона гривень (512 тисяч грн.), які витрачено на спеціальний апарат для заходів реанімації (відкачування слизу із дихальних шляхів), а також для закупівлі найбільш необхідних дороговартісних медичних препаратів.

Рік 2015-й показав, що кількість онкозахворювань зросла на 80%. Більш того, стали фіксуватись випадки зовсім не характерні для дитячого віку. Натомість мало місце нерегулярне державне фінансування та, відповідно, несвоєчасні закупівлі медичних препаратів. На кошти, зібрані під час акції, а це понад 533 тисяч гривень, були закуплені медичні препарати, яких на той час найбільше потребували пацієнти відділення онкогематології.

У 2016 році зібрано під час акції 681 695 грн., які допомогли сформувати запас найбільш необхідних медпрепаратів для надання вчасної допомоги онкохворим дітям.

2017 рік – під час проведення Акції було зібрано 878 892 грн (з них 94 000 – зібрані Конотопсько-Глухівською єпархією), на які закуплено необхідні для лікування медпрепарати.

Станом на початок 2018 року на Сумщині діагноз онкозахворювань встановлено 151 дитині. Протягом 2017 року вперше діагноз «онкозахворювання» було поставлено 34-м дітям.

На лікуванні у відділенні онкогематології наразі перебувають 30 пацієнтів. Витрати на лікування однієї дитини становлять в середньому 80-100 тисяч доларів. В лікарні онкохворі діти проводять по 6-12 місяців. Відсоток одужання за умови виконання усіх нормативів лікування з року в рік є більш обнадійливим, за окремими видами пухлин – від 83% до 97%.

Для того, щоб створити умови для успішного лікування та уникнути загрози відсутності лікарських препаратів для маленьких пацієнтів протягом усього періоду лікування, головною метою благодійної акції «До Світлого Дня – світлі вчинки» 2018 року є придбання необхідних медичних препаратів, якими не забезпечене відділення. Маючи постійний контакт із лікарями, сподіваємось, що така спрямованість акції дозволить максимально ефективно використати зібрані кошти, призначені для лікування онкохворих дітей Сумщини.

Враховуючи успішний досвід проведення акції у попередні роки та зважаючи на серйозність проблеми росту онкозахворювань у регіоні, філія ПАТ «НСТУ «Сумська регіональна дирекція» та Сумська єпархія Української Православної Церкви звертаються до всіх небайдужих із проханням взяти участь в акції милосердя. Кошти для допомоги онкохворим дітям можна також перерахувати на рахунок:

Благодійний рахунок:
Сумська єпархія УПЦ код 22596097
в ПАТ “Укрсоцбанк” м.Київ МФО 300023
р/р 26004000069613
Для лікування онкохворих дітей Сумщини
Сподіваємось, що успішне проведення благодійної акції допоможе не лише зібрати кошти для відділення гематології та онкології СОДКЛ, а й атмосфера спільної благодійної справи надасть моральну підтримку родинам, які виховують онкохворих дітей.

Нагадаємо, цього ж дня, 15 лютого, у свято Срітення Господнього і Всесвітній день онкохворої дитини в храмах Києва відбудеться одноденна благодійна акція на користь тяжкохворих дітей «Срітенська свічка».

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 225

Залишити відповідь