Братія Києво-Печерської Лаври просить молитов у зв’язку із загрозою нападу на святі печери

За повідомленням сайту Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, в соцмережах  розповсюджується  інформація про підготовку праворадикалами актів вандалізму у святих печерах обителі, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Провокації заплановані на 16 лютого. Очікується, що молодики, які називають себе членами «Правого сектора» та «С-14» можуть здійснити спроби проникнення в Печери з метою наруги над ними. У разі перешкоди, праворадикали готові до застосування сили.

У зв’язку з цим намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильский Павел направив листи: Президенту, Прем’єр-міністру, Генеральному прокурору, Головному військовому Прокурору, Міністру внутрішніх справ, Голові Служби безпеки України, а також Київському міському Голові, Голові Національної поліції України, Начальнику Печерського УП ГУНП у м. Києві.

Братія монастиря на чолі з намісником також просить всіх про молитовну підтримку в цей непростий для Лаври час, щоб не відбулася наруга над святинею Вселенського Православ’я.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 15164

5 коментарів

  1. Буду молитися,щоб нiчого не сталося та Печери ще тисячолiття залишалися Святим мiсцем для християн всього Свiту!Дай Бог!

  2. Господи, Исусе Христе, Сыне Божий! Спаси, сохрани и помилуй! Матушка Богородица, стеною несокрушимой стани, Небесная Заступнице, Святыне Твоей и Детям Твоим Святым, телами во святыне сей пребывающим, душами же своими престолу Божию предстоящие и непрестанно о Земле нашей Господу молящиеся!
    Матушка, защити, сохрани, покрой Покровом Твоим Святым, яви милость Твою Царице Небесная! Умоли Сына Своего и Господа Бога нашего даровати людям Мудрость, Мир и Терпение! Разруши все козни дьявольские, ко злу людей склоняющие! Научи и вразуми нас Премудрости Божьей, Заступница; и Силе Любви нелицемерной друг к другу, Царица Небесная! Во имя Отца, и Сына, и Святого Духа! Аминь!

    1. Боже почуй наші всі молитви і упованіе наше.Царице Небесная,Надеждо наша несомненная,Единственная наша Ты надежда поможи,услышъ,неотступи,укрепи,покрый,поможи,виждь,прости,прости Пречистая! Аминь

  3. Ну, теперь, по крайней мере, власть не сможет сказать, что были не в курсе.
    А скорее всего, что это и есть политика современной власти. Променяли свои традиции и веру на мнимые блага Европы.

    А по факту для блага страны нужно только одно – работать, учиться, и бороться с коррупцией. Церковь приветствует одно и второе, и осуждает третье. Это я как прихожанин говорю. А люди далекие от церкви только врут и угрожают ее прихожанам.

  4. Когда был раскол, надо было не утихнуть всем, но вопить о защите святыни. Господь долго терпит, но приходит время, когда надо будет познавать свою веру и отстаивать ее чистоту. Мученики не были толерантные к расколам и ереси. И это плод толерантности миллионов, позволяет сейчас бесноваться принявшим ложные учение бывшим крещенным братьям. Востанем не только в молитве , но и в истине.

Залишити відповідь