Блаженніший Митрополит Онуфрій: Причина усіх наших проблем — наші гріхи (+відео)

Середа, 21.02.2018 19:50

У третій день Великого Посту Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав усіх віруючих посилити покаянні молитви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«До посту ми повинні додати і посильні молитви, в яких просити у Бога прощення наших гріхів, — сказав Предстоятель. — Тому, що наші гріхи є причиною усіх наших бід, проблем, скорбот і хвороб».

У перші чотири дні Великого Посту, коли у Святій Церкві читається покаянний канон преподобного Андрія Критського, особливу увагу віруючі звертають на свої гріхи та провини перед Богом.

«Піст — це час покаяння, час творення добрих справ. Піст — це той подвиг, який наближає людину до Бога», — зазначив Блаженніший владика.

За словами Його Блаженства, звершуючи піст, ми намагаємося повернути той рай, який Адам втратив через нестриманість.

«Нехай Господь допоможе протягом Святого Великого посту кожному з нас у міру своїх сил попрацювати над утриманням в їжі, ухиленням від злих справ і неправди, спонуканням себе до покаяння, до молитви митаря, який стояв смиренно у кінці храму, бив себе в груди і говорив “Боже, будь милостивий до мене грішного!”», — побажав Архіпастир.

 

Читайте наші новини у Тelegram:  швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 872

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *