Священики Володимир-Волинської єпархії УПЦ відслужили пасхальний молебень для військових перед відправкою в зону АТО

Середа, 25.04.2018 13:13

19 квітня 2018 року голова відділу Володимир-Волинської єпархії по взаємозв’язках з військовослужбовцями та іншими силовими формуваннями протоієрей Олексій Шаран відвідав разом із священиками благочиння  протоієреєм Сергієм Зозулем з с. Красностав та протоієреєм Юрієм Хавурою з с. Бобичі Рівненський військовий полігон, де проходили військові навчання 14 ОМБр. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу єпархії.

Перед відправкою на схід, в зону бойових дій, священики відслужили військовим святковий пасхальний молебень. Голова відділу побажав командиру бригади полковнику Олександру Жакуну та всьому особовому складу здоров’я, крепості сил духовних та тілесних, оптимізму, наснаги, мужності та всякого добра.

Священики роздали кожному солдату іконки та натільні хрестики від єпархіального управління, а також паски, яйця та продукти, які були зібрані жителями сіл: Красностав, Свійчів, Галинівка, Бобичі, Черчичі, П’ятидні та Миколаївської церкви м. Волидимир-Волинського.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 585

Залишити відповідь