У Почаївській Лаврі відбувся III-й фестиваль пасхальних піснеспівів (+відео, оновлено)

Понеділок, 14.05.2018 19:59

13 травня 2018 року традиційно в Свято-Успенській Почаївській Лаврі відбувся фестиваль пасхальних піснеспівів. Захід проходив у Свято-Троїцькому соборі Лаври втретє. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Музичне свято проходить з ініціативи Тернопільської єпархії Української Православної Церкви. Цього року, окрім приходських хорів православної Тернопільщини, до Лаври уперше прибули дорослі та дитячі колективи з інших єпархій УПЦ. У Свято-Троїцькому соборі обителі співали хори з міст і сіл Волинської, Хмельницької, Рівненської областей. Всього до Почаєва прибули п’ятнадцять колективів. Пасхальні піснеспіви також виконав хор вихованців Почаївської духовної семінарії під керівництвом ієрея Андрія Романюка.

На пісенному святі був присутній митрополит Миколаївський та Очаківський Питирим, котрий звернувся з вітальним словом до учасників. Приймав усіх, хто прибув на фестиваль настоятель Почаївської Лаври митрополит Володимир.

Керуючий Тернопільською єпархією УПЦ митрополит Сергій благословив усіх хористів подарунками, а під час монастирської трапези для гостей та учасників фестивалю співав духовні канти відомий кобзар Василій Жданкін із сім’єю.

Численні гості та хористи, котрі взяли участь у святі пасхального співу, дякували організаторам за гостинність та за подаровану радість зустрічі.

«Приїжджаєш сюди-душа радіє!» — поділився враженнями один із учасників фестивалю, котрий завітав із Волині. «Все було чудово, справжнє Пасхальне свято, радість як у Пасхальну ніч!!!!» — написала учасниця фестивалю, регент хмельницького хору, Ірина Кононенко.

Нагадаємо, 10-12 травня в Почаївській Лаврі відбулися урочисті богослужіння з нагоди свята обрітення святих нетлінних мощей преподобного Амфілохія, чудотворця Почаївського.

За матеріалами ternopil.church.uapdsem.mrezha.net

Фото pdsem.mrezha.net

Просмотров: 1534

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *