Напередодні свята апостолів Петра і Павла Предстоятель звершив всенічне бдіння в Києво-Печерській Лаврі (оновлено)

Середа, 11.07.2018 20:56

11 липня 2018 року, напередодні дня пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили: намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископи: Бучанський Пантелеімон, Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Боярський Феодосій, Обухівський Іона, Ніжинський і Прилуцький Климент; єпископи: Діонісій (Константинов), Фастівський Даміан, Олександрійський і Світловодський Боголєп, Васильківський Миколай, Гостомельський Тихон, Баришівський Віктор, Білогородський Сильвестр, численне лаврське духовенство та гості обителі.

Святі первоверховні апостоли Петро і Павел особливо шануються Святою Церквою. Кожен із них поніс великі подвиги на ниві проповіді Євангелія. Життя апостола Петра дає нам приклад дивовижного милосердя Божого: навіть після трикратного зречення Господь поновлює його в апостольському достоїнстві. Апостол Павел спочатку був гонителем християн, але після явлення йому Господа стає проповідником Царства Небесного. Обидва апостоли відрізнялись особливою відданістю Богу, потерпіли багато гонінь від противників християнства та були вбиті у Римі у 67 році.

За богослужінням молились парафіяни Києво-Печерської Лаври і паломники.

Завтра Предстоятель очолить Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври. Початок богослужіння о 8:30.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

 

Просмотров: 1181

Залишити відповідь