ТК “Інтер” анонсує сьомий випуск програми “Слово Предстоятеля”

П’ятниця, 07.12.2018 10:00

Завтра, 8 грудня, о 8:30, в ефірі телеканалу «Інтер» вийде сьомий випуск щотижневої програми «Слово Предстоятеля», в якій Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звертається з духовною настановою до глядачів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на телеканал «Інтер».

«Слово Предстоятеля»

«Слово Предстоятеля» — в субботу, 8 декабря, в 08:30 только на «Интере». «Церква має берегти чистоту віри. Коли є чистота віри, коли є чисті, правильні поняття про Бога, то я сьогодні грішу, я сьогодні падаю, я сьогодні спотикаюся. Але в один момент я оговтався, прийшов в себе, опам’ятався — я повертаюся до Бога і приміряюся з Богом як блудний син і стаю щасливим і благословенним», — Блаженнейший Митрополит Онуфрий.

Опубликовано Inter TV-Channel Пятница, 7 декабря 2018 г.

«Церква має берегти чистоту віри. Коли є чистота віри, коли є чисті, правильні поняття про Бога, то я сьогодні грішу, я сьогодні падаю, я сьогодні спотикаюся. Але в один момент я оговтався, прийшов в себе, опам’ятався — я повертаюся до Бога і приміряюся з Богом як блудний син і стаю щасливим і благословенним», — Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Нагадаємо, у минулому випуску, 1 грудня, Предстоятель розповів про те, як людина повинна розпоряджатися земними благами. 

Просмотров: 1336

Залишити відповідь