CАРНИ. Керуючий справами УПЦ очолив урочистості з нагоди 20-річчя архієрейської хіротонії архієпископа Сарненського і Поліського Анатолія

17 листопада, в Неділю 21-у після П’ятидесятниці, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив урочистості з нагоди 20-річчя архієрейської хіротонії архієпископа Сарненського і Поліського Анатолія.

Митрополит Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни. Перед початком богослужіння  владика Антоній освятив розписи вівтарної частини храму.

Його Вископроесвященству співслужили: митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон, архієпископ Сарненський і Поліський Анатолій, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим,  єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, духовенство Сарненської єпархії.

Після богослужіння від імені Блаженнішого Митрополита Володимира, митрополит Антоній вручив архієпископу Анатолію орден УПЦ благовірного князя  Ярослава Мудрого та подарував пам’ятну панагію.

 

Сайт КДАіС

Просмотров: 23

Залишити відповідь