Хресний хід з правицею великомученика Георгія Побідоносця прибув до Дніпропетровська

21 листопада ковчег з правицею великомученика Георгія Побідоносця та список древньої ікони святого зустріли в Дніпропетровську. Урочисту зустріч святині, яка відбулася на Троїцькій площі перед Адміністративним центром Дніпропетровського єпархіального управління, очолив керуючий Дніпропетровською єпархією митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

Разом з правлячим архієреєм чесні мощі зустрічали вікарій Дніпропетровської єпархії єпископ Новомосковський Євлогій, співробітники єпархіального управління у священному сані, благочинні церковних округів і духовенство єпархії.

На зустрічі також були присутні перші особи регіональної та міської влади, а також керівники силових структур: голова облради Є.Г. Удод, перший заступник голови облдержадміністрації А.Ф. Крупський, міський голова Дніпропетровська І.І. Куліченко, Генеральний консул РФ у Харкові С.О. Семенов, начальник регіонального ГУ ГСЧС генерал-майор служби цивільного захисту І.П. Романюк та ін.

З вітальними словами до присутніх звернулися митрополит Іриней, голова облради Євген Удод і намісник монастиря Ксенофонт архімандрит Олексій, який супроводжує мощі святого Георгія в Україні.

Після поклоніння почесних гостей до святині, вона була урочисто перенесена в єпархіальне управління, а потім у Свято-Троїцький кафедральний собор. З паперті соборного храму владика Іриней осінив ковчегом місто та  прочан.

У соборі правлячий архієрей прочитав перед святинями молитву до великомученика Георгія Побідоносця, після чого було відслужено  вечірнє богослужіння, яке очолив єпископ Новомосковський Євлогій.

У Дніпропетровську ковчег з десницею великомученика Георгія Побідоносця перебуватиме з 21 по 26 листопада. Мощам можна буде вклонитися в двох храмах міста: Свято-Троїцькому кафедральному соборі та відроджуваному Успенському соборі. 24 листопада після Божественної літургії (приблизно в 11:00) зі Свято-Троїцького кафедрального собору до  Успенського собору центральними вулицями Дніпропетровська пройде хресний хід зі святинею.

 

Графік перебування правиці святого великомученика Георгія Побідоносця в Україні (30.10 – 10.12 2013 р.):

 

Дніпропетровська єпархія м. Дніпропетровськ    21.11 – 26.11

Білоцерківська єпархія Преображенський Собор м. Біла Церква    26.11 – 28.11

Житомирська єпархія Троїцький храм м. Бердичів    28.11 – 29.11

Житомирська єпархія Преображенський Собор м. Житомир    29.11 – 1.12

Житомирська єпархія Троїцький Собор м. Новоград-Волинський    1.12 – 1.12

Львівська єпархія Свято-Георгієвський храм м. Львів    1.12 – 3.12

Спасо-Преображенський Собор м. Київ    3.12 – 5.12

Одеська єпархія Успенський собор м.Одеса   5.12 – 7.12.

Миколаївська єпархія Собор Різдва Пресвятої Богородиці м. Миколаїв   7.12 – 8.12

Джанкойська єпархія Свято-Георгіівський храм м. Армянськ   8.12

Сімферопольська єпархія Собор Олександра Невського м. Сімферополь   8.12 – 10.12

 

Прес-служба Дніпропетровської єпархії

Просмотров: 24

Залишити відповідь