Паломники з України зустрічали свято Богоявлення на річці Йордан

18 січня у місцевості Віфавара (Ізраїль), яка вважається місцем хрещення Господа Іісуса Христа, відбулися урочистості, що їх очолив Єрусалимський Патріарх Феофіл ІІ. У Святвечір, напередодні свята Хрещення Господнього, близько 9000 православних християн з різних країн світу, взяли участь у хресному ході від монастиря на честь святого Іоанна Предтечі до річки Йордан, де Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви Феофіл ІІ здійснив чин великого освячення води. Після цього тисячі прочан занурилися у води священної ріки.

У заході взяла участь група паломників, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви. У складі групи знаходяться віряни з України, Росії та Грузії. Групу супроводжує протоієрей Василій Савка – клірик Покровського жіночого монастиря у місті Києві.

Наступної ночі група взяла участь у богослужінні з нагоди свята Богоявлення, яке відбулося в Єрусалимському Храмі Воскресіння Христового.

Крім цього, під час паломництва святинями Ізраїлю, група паломників відвідала Галілею, Віфлеєм, та монастирі Іудейської пустелі.

Поїздка триватиме до 22 січня.

Прес-служба Паломницького Центру УПЦ pilgrims.in.ua

Просмотров: 22

Залишити відповідь