Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри очолив урочистості з нагоди 20-річчя відродження Білоцерківської єпархії

1 серпня, у день пам’яті преподобного Серафима Саровського,  Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій  звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Біла Церква.

Цього дня духовенство та  вірні  молитовно відзначили 20-річчя відродження Білоцерківської єпархії.

Його Високопреосвященству співслужили: митрополити – Овручський і Коростенський Віссаріон, Миколаївський і Очаківський Питирим, Білоцерківський і Богуславський Августин, Сарненський і Полісський Анатолій,  архієпископ Луганський і Алчевський Митрофан, єпископи – Сєверодонецький і Старобільський Никодим, Львівський і Галицький Філарет,  духовенство Білоцерківської єпархії.

Після Євангельського читання владика-Місцеблюститель виголосив проповідь, у якій розповів про життя та подвиги преподобного Серафима.

За богослужінням особливо молилися  за упокій загиблих на Сході України.

Після відправи митрополит Онуфрій привітав керуючого Білоцерківською єпархією, духовенство, парафіян та гостей з ювілеєм та днем пам’яті преподобного Серафима Саровського.

В слові-відповідді митрополит Августин подякував Місцеблюстителю  Київської митрополичої кафедри за відвідини єпархії та піднесені молитви.

Окрім цього був зачитаний вітальний лист від першого керуючого відродженої єпархії єпископа Серафима (Залізницького).

Хор Спасо-Преображенського кафедрального собору виконав святкові піснеспіви.

Парафіян, що особливо відзначилися, владика-Місцеблюститель удостоїв орденів Української Православної Церкви преподобного Нестора Літописця.

Також секретар-референт митрополита Августина протоієрей Петро Довгун був нагороджений правом носіння хреста з прикрасами.

З благословення керуючого Білоцерківською єпархією митрополита Августина, усім присутнім були вручені пам’ятні ювілейні медалі.

Просмотров: 89

Залишити відповідь