СУМИ. Віруючі єпархії просять назвати одну з вулиць обласного центру ім’ям Блаженнішого Митрополита Володимира

P1010038З такою ініціативою виступила Єпархіальна Рада Сумської єпархії Української Православної Церкви, з благословення архієпископа Сумського та Охтирського Євлогія.

Пропонується перейменувати вулицю Борців Революції, що у Роменському мікрорайоні обласного центру, на вулицю Митрополита Володимира.

На цій вулиці Предстоятель Української Православної Церкви жив на початку 70-х років минулого століття.

З БЕРЕЗНЯ 1969 РОКУ ПО КВІТЕНЬ 1973 РОКУ він в сані єпископа керував Сумською єпархією.

З 5 листопада розпочато громадське обговорення щодо перейменування вулиці.

Організатором обговорення є департамент містобудування та земельних відносин.

Пропозиції та зауваження від сумчан приймаються до 8 грудня на адресу організатора: м. Суми, вул. Горького, 21, департамент містобудування та земельних відносин (каб. 304 і 306), [email protected].

Звернення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

25 листопада планується провести збори громадян, на яких обговорити питання перейменування. Відбудуться вони у залі засідань на 2-му поверсі адмінбудівлі по вул. Горького, 21. Початок зборів – о 16:00, реєстрація учасників – з 15:45.

Консультації та додаткову інформацію можна отримати за телефоном 700-100, або через електронну пошту Департаменту. Відповідальна за проведення громадського обговорення – Ольга БОНДАРЕНКО.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на Муніципальному інформаційному порталі (www.sumy.ua) 5 січня 2015 року.

Просмотров: 274

Залишити відповідь