КИЇВ. У 27-у Неділю після П’ятдесятниці Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію у храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври

14 грудня, у 27-у Неділю після П’ятдесятниці, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі святих преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужили намісник обителі, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, вікарій Київської Митрополії, єпископ Ірпінський Климент та духовенство монастиря.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словами проповіді про важливість подвигу милосердя, яким прославився святий праведний Філарет Милостивий.

Під час богослужіння Блаженніший владика звершив священицьку та дияконську хіротонії над студентами Київської духовної академії і семінарії: ієродияконом Філаретом (Самченком) та Романом Подлєсним.

Просмотров: 1939

Залишити відповідь