ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ. Представники духовенства Волинської єпархії передали на потреби дітей-сиріт Донеччини понад 100 тисяч гривень

З благословення митрополита Волинського і Луцького Нифонта секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук і голова Інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук здійснили поїздку до Донецької єпархії, де відвідали Свято-Успенську Святогірську Лавру, що наразі є притулком для багатьох дітей-сиріт, які втратили батьків під час бойових дій.

На потреби Лаври та сиротинців Донеччини волинські священики привезли понад 100 тисяч гривень.

Під час поїздки, отець Миколай та отець Валентин мали зустріч із намісником Лаври архієпископом Святогірським Арсенієм та архієпископом Краснолиманським Аліпієм. На згадку про зустріч волинські священики вручили архієреям факсимільні видання Луцьких Євангелія та Псалтирі XIV століття.

Перебуваючи з зоні АТО, представники Волинської єпархії також провели перемовини про подальше визволення бійців Збройних Сил України з полону.

Нагадаємо, що за час проведення АТО зусиллями священиків Української Православної Церкви було визволено з полону кілька українських військовослужбовців.

Просмотров: 1429