Чи не краще молитися за мир, ніж просити зброю – коментар архієпископа Горлівського і Слов’янського Митрофана

До Горлівського єпархіального управління надходять численні повідомлення та дзвінки з проханням прокоментувати останню поїздку так званого патріарха «УПЦ КП» Філарета до Вашингтона. Обурені псевдохристиянськими діями очільника найтяжчого розколу Православного світу питають: Чи може священнослужитель звертатися з подібними проханнями до держслужбовців і політиків інших держав?

Коментар архієпископа Горлівського і Слов’янського Митрофана:

«Наприкінці грудня минулого року «синод УПЦ КП» прийняв правильне рішення про заборону в служінні так званого єпископа Ужгородського і Закарпатського Кирила (Михайлюка) за позування на фотографіях зі зброєю в руках.

«Такі дії єпископа Кирила є грубим порушенням канонічних правил, що забороняють священнослужителям брати до рук смертоносну зброю», – йдеться в заяві «синоду УПЦ КП».

На тлі такого рішення виглядає абсурдною поїздка «патріарха УПЦ КП» Філарета до Вашингтона з метою «помолитися про мир» та попросити американську зброю. Людина, яка просить зброю, що буде в майбутньому вбивати людей, є спільником у вбивстві. Чи не краще помолитися за мир та звертатися до всіх, від кого це залежить з проханням зробити все можливе, щоб припинилися страждання тих, хто не приймає участі у збройному конфлікті, але більш за всіх страждає від різноманітних видів зброї – мирного населення: старих, жінок, дітей, які є громадянами України?»

Просмотров: 2641