КИЇВ. Представники Української Православної Церкви взяли участь в розширеному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності

19 лютого відбулось розширене засідання Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності спільно з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій України. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Українську Православну Церкву на заході представляли голова Синодального інформаційного відділу єпископ Ірпінський Климент, голова Синодального юридичного відділу протоієрей Олександр Бахов і співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків С.М. Бортник.

Пріоритетними питаннями зустрічі стали пошук законодавчих гарантій свободи совісті та допомога релігійним організаціям з боку держави.

Єпископ Климент підкреслив необхідність поглиблення моральних цінностей в українському суспільстві. «Політична та економічна сфери не є самодостатніми, – наголосив він. – Ми потребуємо нової християнізації суспільства». На думку Преосвященного владики, суспільство потребує законів, що відкриватимуть шлях Церкви до суспільства. З іншого боку, невід’ємною цінністю має стати свобода совісті. Вона повинна носити не лише декларативний характер, але й запобігати тим образам, які спрямовані сьогодні в інформаційній сфері проти Української Православної Церкви.

 

 

Просмотров: 680