КИЇВ. Предстоятель звершив Літургію Передосвячених Дарів у Києво-Печерській Лаврі

27 лютого, у п’ятницю першої седмиці Великого посту, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Літургію Передосвячених Дарів у Хрестовоздвиженському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, єпископ Ірпінський Климент та духовенство монастиря.

Наприкінці Літургії Предстоятель очолив молебень з каноном святому великомученику Феодору Тирону й освятив коливо.

Після відпусту Блаженніший Владика звернувся до братії монастиря та лаврських парафіян: «Усіх вітаю з п’ятницею першої седмиці святого Великого посту. Сьогодні і завтра Свята Церква звершує пам’ять святого великомученика Феодора Тирона, який у давні часи допоміг християнам дотриматись посту і не осквернитись ідоложертовними стравами. Нехай молитвами святого великомученика Феодора Господь допомагає і нам гідно, в міру наших сил і можливостей, звершувати цей піст, щоб ми в радості, в душевній і тілесній чистоті зустріли свято світлого Христового Воскресіння».

Нагадаємо, що, згідно розпорядження Його Блаженства, кожної п’ятниці Великопісного періоду, починаючи з цієї, вірним Української Православної Церкви благословляється посилити піст.

Просмотров: 1704