ПОЧАЇВ. На Тернопільщині «Правий сектор» організовує бойовий виїзд на Почаївську Лавру

За повідомленнями, розміщеними на сторінках у соціальних мережах, котрі належать громадській організації «Правий Сектор Тернопільщина» на неділю 22 березня цією організацією оголошено «бойовий виїзд в Почаїв» всіх її силових підрозділів.

Свою відверту провокацію екстремісти Правого сектору виправдовують вигаданою ними самими брехнею про те, що ніби то з Лаври має бути вивезена закордон Почаївська чудотворна ікона Богородиці. Адже не існує жодних підтверджень цієї інформації, окрім анонімного «звернення жителів Почаєва», на яке безапеляційно посилаються екстремісти та бульварні ЗМІ. Більш того, у секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області заперечили поширену інформацію про вивезення святинь.  «Працівники Кременецького райвідділу міліції перевірили дану інформацію і вона не підтвердилася. Правоохоронці з цього приводу поспілкувалися з намісником та духовенством Почаївської Свято-Успенської лаври. Вони заперечили, що з святині планують вивозити ікону. За їх словами, про дану інформацію вони дізналися вперше із Інтернету», — йдеться у повідомленні.

Ще раніше намісник Почаївської Лаври митрополит Почаївський Володимир оприлюднив звернення, у якому рішуче відкинув всі наклепи про можливе вивезення Почаївських святинь за межи Лаври, а тим більше, закордон. Зокрема він наголосив: «Ще раз запевняю вас, що лаврські святині знаходяться на своїх місцях, і не слухайте тих самих, хтоще півтора-два десятки років говорив, що з Лаври вже вивезли все. Куди нам вивозити? Тут наш духовний дім, ми його полюбили і присвятили йому своє життя».

 

Просмотров: 7512