АНОНС. Коли до України прибуде Благодатний Вогонь

Четвер, 09.04.2015 16:23

10 квітня, у Велику П’ятницю, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, до Єрусалиму відбула офіційна делегація Української Православної Церкви у складі керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, єпископа Боярського Феодосія, глави адміністративного апарату Київської Митрополії ієромонаха Віктора (Коцаби) з метою долучитися до молитов Православних Церков про сходження Благодатного Вогню.

11 квітня, у Велику Суботу, після сходження Благодатного Вогню та отримання благословення Святішого патріарха Єрусалимського Феофіла ІІІ, делегація діставить Благодатний Вогонь до України.

Зустріч делегації відбудеться того ж дня, 11 квітня, у Залі офіційних делегацій аеропорту Бориспіль о 20:00. Під час зустрічі Благодатний Вогонь зможуть отримати представники єпархій УПЦ, які його доправлять до православних віруючих у різні області України.

О 20:30 Благодатний Вогонь буде доставлено до резиденції Блаженнішого Митрополита Онуфрія в Києво-Печерській Лаврі (корпус № 70), де бажаючі також зможуть запалити свої свічі.

О 23:00 у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі за традицією Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій роздасть Благодатний Вогонь тисячам віруючих, які зберуться на нічне Пасхальне богослужіння. Цього року Блаженніший Онуфрій зробить це вперше в якості Предстоятеля УПЦ.

В день Страсної Суботи християни Православних Церков з особливим благоговінням очікують в буквальному сенсі слова дива – сходження Благодатного Вогню в храмі над Гробом Господнім, яке протягом віків з року в рік відбувається в Єрусалимі. За давнім переданням щорічне таємниче загоряння дивовижного вогню на Святій Землі є знаком милості Божої, яка сповіщає про турботу Господа та дає віруючим надію на те, що Бог ще на рік продовжує буття світу.

Просмотров: 1985