Вітання Предстоятеля УПЦ єпископу Діонісію (Константинову) з 55-літтям від Дня народження

ЙОГО ПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,

ПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ ЄПИСКОПУ ДІОНІСІЮ (КОНСТАНТИНОВУ)

Ваше Преосвященство, дорогий Владико!

Прийміть щирі вітання зі святом Різдва чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна та 55-літтям з Дня Вашого народження.

Премудрий Создатель, Якому Ви мали намір служити всім серцем своїм і всією душею своєю, привів Вас у Святу Печерську Лавру, де осягаючи істини Божественного Одкровення у духовних школах та окормляючись у преподобних отців Антонія і Феодосія, Ви прийняли чернечий постриг і священний сан. Невдовзі Господь покликав Вас нести адміністративний послух у Київській Митрополії та Синодальних установах, де Ви збагатилися цінним досвідом, сумлінно виконуючи покладені обов’язки. З огляду на старанні труди, милістю Божою і благодаттю Святого Духа Ви були приєднані до сонму єпископів Святої Церкви, щоб невтомно блюсти словесну паству Христову від плями, чи пороку, чи чогось подібного, але щоб вона була свята і непорочна (Єф. 5:27).

У цей знаменний день сердечно бажаю Вашій Святині, щоб молитовним заступництвом святого Пророка і Предтечі Іоанна Всемилостивий Господь зберігав Вас в душевній і тілесній кріпості на многая і благая літа, посилаючи Свою благодатну допомогу на всіх шляхах Вашого життя.

З любов’ю у Христі

+ ОНУФРІЙ

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

7 липня 2015 року

Просмотров: 416