Блаженніший Митрополит Онуфрій висловив співчуття у зв’язку із вбивством священика Романа Ніколаєва та монахині Алевтини (Кравчук)

У зв’язку із вбивством священика Романа Ніколаєва та монахині Алевтини (Кравчук) Боаженніший митрополит Онуфрій направив співчуття настоятельці Свято-Вознесенського Флорівського жіночого монастиря ігуменії Антонії, а також матері та дружині покійного отця Романа Ніколаєва.

В своїх співчуттях з приводу насильницької загибелі монахині Алевтини Блаженніший Владика підкреслив, що ця трагедія є перемога не жорстокості і ненависті, а віри і смирення. Саме цими чеснотами прикрасила свою душу монахиня Алевтина. Страждання, котрих вона зазнала перед своєю кончиною, увінчали шлях її земного подвигу, з якого понад десять років вона провела у Флорівському монастирі.

Звертаючись до матері отця Романа Ніколаєвої Тетяни Василівни, а також до його дружини Ніколаєвої Тетяни Юріївни, Предстоятель Української Православної Церкви зазначив, що важко знайти людські слова, які б змогли осушити сльози матері і вдови. Цю силу мають лише слова нашого Господа, який сказав: «Хто вірує в Мене, той має життя вічне» (Ін. 6:47). Ті, хто хотіли пострілом вбити отця Романа, насправді помилилися, тому, що його страждальна смерть є початком вічного життя. Заради нього отець Роман у свідомому віці обрав шлях служіння Богу і Його Православній Церкві. Він запам’ятається всім, хто його знав добрим і люблячим пастирем.

«Молимо нашого Всещедрого Бога, щоб він прийняв  токи крові убієнного ієрея як очищення від усіх його вольних і невольних гріхів і сподобив його предстояння перед Престолом Господнім в Небесних обителях», – наголосив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Просмотров: 2115