КИЇВ. Парафіяни столичного храму передали пораненим військовим ЗСУ подарунки на суму 11000 гривень

2 серпня, у День пам’яті святого пророка Ілії, з благословення керуючого справами, ректора КДАіС митрополита Бориспільського і Броварського Антонія настоятель храму Воскресіння Христового протоієрей Сергій Ющик очолив заупокійну літію біля меморіалу воїнам афганцям за всіма українськими військовими, які загинули у роки війни в Афганістані (1979-1989) та під час збройного конфлікту на Сході України. Помолитися за спочилих прийшли парафіяни храму Воскресіння Христового, родичі загиблих, ветерани бойових дій.

Помолитися за спочилих та відвідати поранених військових ЗСУ прийшли ветерани Афганської війни

Цього дня також відзначається День повітряно-десантних військ. Історія свята веде свій відлік з 2 серпня 1930 року, коли в ході навчань Військово-Повітряних сил Московського військового округу вперше у світовій практиці була проведена висадка десанту. Ставши незалежною державою, Україна в 1999 році визнала День ПДВ в якості професійного свята, не змінюючи дати.

Після спільної молитви, протоієрей Сергій разом із священиками Київських духовних шкіл та членами Української Спілки ветеранів Афганістану відвідали поранених бійців ЗСУ, які перебувають на лікуванні у Головному військовому клінічному госпіталі Міністерства Оборони України в м. Києві. Військовим були передані подарункові набори на суму більше 11 тис., зібрані силами парафії Воскресіння Христового.

Фото: Сергій Рижков

Просмотров: 797