АЛБАНІЯ. Керуючий справами УПЦ виступив із доповіддю на міжнародній конференції

6-8 вересня в Тирані (Албанія) під головуванням Предстоятеля Албанської Православної Церкви, Блаженнішого Архієпископа Тиранського і всієї Албанії Анастасія відбулася міжнародна конференція «Мир завжди можливий. Релігійно-культурний діалог».

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у науковому форумі взяв участь керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Його Високопреосвященство виступив перед учасниками конференції із доповіддю на тему: «Миротворчість в Україні: Православна перспектива».

В роботі міжнародної конференції взяли участь богослови, філософи, політичні та громадські діячі різних країн світу, зокрема: Прем’єр-міністр Албанії Еди Рама, міністр добробуту та молоді Албанії Бленди Клоса, Віце-президент Європейського парламенту, відповідальний за міжрелігійний діалог, міністр закордонних справ Албанії Дітмар Бушаті, екс-прем’єр Італії Романо Проді, міністр Юстиції Італії Андреа Орландо, міністр закордонних справ Італії, Паоло Джентілоні та інші.

У день відкриття конференції для організаторів та учасників відбувся урочистий прийом у Президента Республіки Албанія Буяра Нішані.

Також у рамках офіційного візиту до Албанії керуючий справами УПЦ зустрівся із Предстоятелем Албанської Православної Церкви.

За матеріалами сайту Київської духовної академії

Фото: Албанська Православна Церква, Київська духовна академія

Просмотров: 538