ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ. Сєверодонецька єпархія спростувала черговий наклеп з боку розкольників

Село Троїцьке Попаснянського району Луганської області опинилося в центрі чергової інформаційної провокації щодо Української Православної Церкви. У мережі Інтернет з’явилася новина, у якій стверджується, що «…мешканці села Троїцьке вигнали священика УПЦ МП за те, що той під час проповіді займається проросійською пропагандою».

Спростовуючи ганебний наклеп щодо духовенства УПЦ, яке звершує служіння у вкрай складних умовах бойових дій, Сєверодонецька єпархія звернулася до громадськості з офіційною заявою.

Зокрема у єпархії зазначають, що село Троїцьке вже тривалий час знаходиться на лінії збройного протистояння. До числа будівель, що перебувають під регулярним обстрілом, входить і Свято-Троїцький храм. Через значні пошкодження, можливості проводити у ньому богослужіння наразі немає, тому настоятель храму протоієрей Василій Магела влітку цього року був виведений зі штату кліриків Сєверодонецької єпархії. За відсутності священика на парафії закономірним є те, що не може йти й жодної мови про звершення там богослужінь чи виголошення проповідей.

Керівництво Сєверодонецької єпархії зазначає, що подібний наклеп є вже звичним інструментом псевдохристиянської проповіді розкольницької організації «Київський патріархат».

Прес-служба Сєверодонецької єпархії закликає українську громадськість не піддаватися на інформаційні провокації з боку розкольників, спрямовані на дестабілізацію ситуації в регіоні.

За повідомленням прес-служби Сєверодонецької єпархії

Просмотров: 519