У Донецькій єпархії прокоментували інформацію щодо священика, який ніби то вдосконалив кулемет

Четвер, 17.09.2015 15:06

Нинішні умови в зоні конфлікту не дозволяють контролювати тих, хто, називаючи себе священиком, виходить за рамки церковної та гуманітарної діяльності.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, так прес-секретар Донецької єпархії УПЦ протоієрей Георгій Гуляєв прокоментував повідомлення у ЗМІ про відео, де представник «ДНР» демонструє кулемет, який, за словами бойовика, вдосконалив якийсь священик.

Зокрема, посилаючись на це відео, деякі українські видання та користувачі соціальних мереж зробили висновок, що йдеться про священика саме Донецької єпархії УПЦ.

За словами отця Георгія, у даному випадку, Засоби масової інформації розповсюдили неперевірені чутки.

“Дуже дивно, що достатньо солідні ЗМІ, які повинні користуватися перевіреною інформацією, побудували новину на основі фрази однієї людини на відео. Спочатку написали, що йдеться просто про священика. Потім додали, що він з Донецька. А далі деякі видання та користувачі соцмереж зробили висновок, що цей священик з Донецької єпархії”, – розповів отець Георгій, зазначаючи що “складно говорити про чутки, коли даються мінімальні відомості”.

“Ми нагадуємо, що на території бойових дій Церква займається виключно релігійною та гуманітарною діяльністю. Ми здійснюємо богослужіння, молимося за мир і допомагаємо мирному населенню”, – підкреслив прес-секретар Донецької єпархії.

Як повідомлялось, представники «ДНР» оприлюднили відео з “новим видом зброї”, яким збираються обстрілювати позиції ЗСУ по лінії розмежування. Один з бойовиків, присутніх на відео, говорить, що цю зброю створив якийсь священик.

Просмотров: 753