КИЇВ. До України прибула чудотворна ікона Плащаниці Божої Матері

11 жовтня, з благословення Блаженнішого Патріарха Єрусалимського Феофіла та Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, до Києва з Єрусалима було привезено чудотворну ікону Плащаниці Божої Матері. Святиню до столиці України привезла делегація УПЦ на чолі з митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром. На площі перед Спасо-Преображенським собором Києва, де перебуватиме чудотворна ікона, Плащаницю зустріли архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Бородянський Варсонофій, духовенство собору, численні віряни та гості.

Напередодні, 10 жовтня, делегація Української Православної Церкви була прийнята Блаженнішим Патріархом Святого града Єрусалиму та усієї Палестини Феофілом ІІІ. У зустрічі взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі Генадій Надоленко. Чудотворна ікона Плащаниці Пресвятої Богородиці була передана делегації та перенесена у домовий храм Руської Духовної Місії в Єрусалимі, де перед нею були звершені богослужіння. Блаженніший Патріарх Феофіл ІІІ під час зустрічі передав братьські вітання Предстоятелю Української Православної Церкви, Блаженнішому Митрополиту Онуфрію та висловив сподівання, що молитвами Владичиці нашої Пресвятої Богородиці, чудотворна ікона Плащаниці Якої буде привезена зі Святого града Єрусалиму до Києва, настане благословенний мир на багатостраждальній українській землі.

На час перебування ікони Плащаниці Божої Матері (до 30 жовтня включно) Спасо-Преображенський собор буде відкрито щодня з 7:30 до 20:00. Кожного дня о 9:00 звершуватиметься Божественна літургія, о 13:00 – акафіст, о 17:00 – вечірня з акафістом.

Спасо-Преображенський собор м. Києва

Просмотров: 2097