АНОНС. Містами України пройде Хресна хода миру зі святинею світового Православ’я

З 31 жовтня по 27 листопада, з благословення Предстоятеля Української Православної Цекрви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, триватиме Хресна хода миру «Україна під Покровом Богородиці» із чудотворною іконою Божої Матері.

Нагадаємо, що 11 жовтня, з благословення Блаженнішого Патріарха Єрусалимського Феофіла та Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, до Києва з Єрусалима було привезено чудотворну ікону Плащаниці Божої Матері

Хресна хода миру з Плащаницею Божої Матері пройде 11 містами України. Зокрема, з 31 жовтня по 1 листопада святиня перебуватиме у Житомирі, з 2 по 4 листопада – у Вінниці, з 5 по 7 листопада – у Львові, з8 по 10 листопада – у Володимир-Волинському, з 11 по 13 листопада – у Луцьку, з 14 по 16 листопада – в Одесі, з 17 по 19 листопада – у Сумах, з 20 по 22 листопада – у Харкові.

23 листопада Хресна хода з іконою Плащаниці Божої Матері повернеться до Києва, де святиня буде один день перебувати у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. 25 листопада Хресна хода із Плащаницею  прибуде до Дніпродзержинська, а 26 та 27 листопада завершиться у Дніпропетровську.

Просмотров: 2541