Блаженніший Митрополит Онуфрій: Коли Церква терпить утиски, важливо, щоб усередині Її була любов

Четвер, 10.12.2015 10:50

9 грудня по завершенні Божественної літургії у Свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував усім присутнім за спільну молитву і привітання з 25-річчям його архієрейської хіротонії, повідомляє Інформаційний відділ УПЦ.

Відповідаючи на привітання членів Священного Синоду Української Православної Церкви, Його Блаженство сказав: «У Церкві не буває простих часів, хоча Господь і дає іноді полегшення, але ми завжди знаходимося в брані. Наша земна Церква – Церква войовнича. І навіть, якщо немає зовнішніх загроз, то внутрішня боротьба не припиняється ніколи: брань із невидимими злими духами, із плоттю та світом. І дуже важливо, коли брань ззовні посилюється, коли Церква терпить утиски, щоб усередині Її була любов».

За словами Архіпастиря, посилаючи випробування, Господь дає нам можливість духовно зростати. «Нехай усі ці випробування вдосконалюють в нас любов до Бога і до ближніх, щоб мир Божий запанував на нашій землі», – завершив своє слово Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Читайте також: Блаженнейший Митрополит Онуфрий: Богу приятнее смиренный грешник, нежели гордый праведник

Нагадаємо, 9 грудня, у день 25-річчя архієрейської хіротонії Предстоятеля Української Првославної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася Божественна літургія.

По завершенні богослужіння митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел від імені Священного Синоду, духовенства і багатомільйонної пастви Української Православної Церкви привітав Блаженнішого Митрополита Онуфрія із 25-річчям архіпастирського служіння. «Підносячи усердні молитви до Бога і Пресвятої Богородиці, Вашій Небесній Покровительці бажаємо Вам, дорогий наш Блаженніший владика, здоров’я, радості, миру, в усьому благополуччя та всесильної помочі Божої у Вашому подальшому високому Первосвятительскому служінні на благо Української Православної Церкви, народу України і процвітання Української держави», – зазначив митрополит Агафангел.

Просмотров: 1360