Предстоятель УПЦ очолив щорічні єпархіальні збори духовенства Київської єпархії

Понеділок, 28.12.2015 18:17

28 грудня в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулися щорічні єпархіальні збори духовенства Київської єпархії. Про це повідомляє Інформаційний відділ УПЦ з посиланням на офіційний сайт Київської Митрополії.

Засідання очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

На зібранні були присутні 698-м кліриків Київської єпархії

На зібранні були присутні 698-м кліриків Київської єпархії

У роботі зборів також взяли участь намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; вікарні архієреї Київської єпархії: митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Білогородський Миколай, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Обухівський Іона, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Васильківський Миколай, а також благочинні по місту Києву та Київської області. Загалом на зібранні були присутні 698-м кліриків з 707-ох, що звершують своє служіння на 391-ій парафії Київської єпархії.

Перед засіданням Його Блаженство підніс заупокійну молитву за спочилими в 2015 році кліриками Київської єпархії

Перед засіданням Його Блаженство підніс заупокійну молитву за спочилими в 2015 році кліриками Київської єпархії

Перед засіданням Його Блаженство разом із всіма присутніми підніс заупокійну молитву за спочилими в 2015 році кліриками Київської єпархії архімандритом Ігнатієм (Сологубом), протоієреями Володимиром Афанасенком, Миколаєм Микитюком, Георгієм Кудєнцовим, Мефодієм Фінкевичем, Миколаєм Потопом та убієнними ієреєм Романом Ніколаєвим і монахинею Алевтиною (Кравчук).

Читайте також: Блаженніший Митрополит Онуфрій висловив співчуття у зв’язку із вбивством священика Романа Ніколаєва та монахині Алевтини (Кравчук)

Роботу зборів Предстоятель розпочав доповіддю, в якій розповів про життя Київської Митрополії за рік, що минає. Особлива увага Блаженнішого владики була приділена соціальній діяльності духовенства на столичних парафіях. Як приклад, Предстоятель навів роботу місії «Милосердя без кордонів», засновану кліриком Київської єпархії протоієреєм Захарієм Керстюком, що передала гуманітарну допомогу на схід України загальною вартістю близько 20 млн. гривень.

 Читайте також: Діти в зоні АТО отримають подарунки до дня святого Миколая та Різдва від місії «Милосердя без кордонів» (+ВІДЕО)

Архімандрита Ярослава (Алексеєнка) було обрано членом Єпархіального церковного суду

Архімандрита Ярослава (Алексеєнка) було обрано членом Єпархіального церковного суду

Під час зборів на місце спочилого архімандрита Ігнатія (Сологуба) членом Єпархіального церковного суду було обрано благочинного Калинівського благочиння Київської єпархії архімандрита Ярослава (Алексеєнка).

Також в ході роботи засідання усі присутні мали можливість отримати відповіді від Його Блаженства на актуальні питання щодо церковного життя.

На завершення Блаженніший Митрополит Онуфрій нагородив представників кліру, котрі відзначають власні ювілеї, орденами Української Православної Церкви та звернувся до всіх зі словами настанови і привітань з різдвяними святами.

Просмотров: 2710