КИЇВ. Архієреї УПЦ на чолі з Предстоятелем молилися в Лаврі перед початком роботи Священного Синоду та Собору єпископів

П’ятниця, 29.01.2016 09:59

Собор єпископів УПЦ розпочнеться після закінчення Священного Синоду та пройде на території Києво-Печерської Лаври.

29 січня, перед початком засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, в Аннозачатіївському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври була звершена Божественна літургія, за якою молилися Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, усі члени Священного Синоду УПЦ, а також представники єпископату Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційний відділ УПЦ.

Читайте також: Блаженніший Митрополит Онуфрій взяв участь у Зібранні Предстоятелей Помісних Церков, що відбулося в Швейцарії

Богослужіння очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор.

Сьогодні відбудеться чергове засідання Священного Синоду УПЦ, за яким будуть розглянуті поточні питання життя Української Православної Церкви.

Після його завершення розпочнеться Собор єпископів Української Православної Церкви.

Згідно зі Статутом про управління УПЦ, Собор єпископів Української Православної Церкви є найвищим органом церковної влади та управління в УПЦ. До його складу входять єпархіальні архієреї, а також вікарні архієреї Української Православної Церкви, які очолюють синодальні установи та духовні академії. 

Востаннє Собор єпископів збирався 13 серпня 2014 року, коли обрав Предстоятелем Української Православної Церкви Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія.

Читайте також: Предстоятель УПЦ спростував дезінформацію розкольників (+ВІДЕО)

Просмотров: 2196