Предстоятель Української Православної Церкви звершив Літургію у Свято-Пантелеімонівському монастирі в Феофанії

Сьогодні Свята Церква відзначає день пам’яті святого великомученика Феодора Тирона.

19 березня, у суботу першої седмиці Великого посту, день пам’яті святого великомученика Феодора Тирона, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі у Феофанії, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

За богослужбовим уставом у суботу кожної з седмиць Великого посту звершується Літургія за чином святителя Іоанна Златоуста. Також вона звершується у Неділю ваій і свято Благовіщення.

19 березня, у суботу першої седмиці Великого посту, день пам’яті святого великомученика Феодора Тирона, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі у ФеофаніїЙого Блаженству співслужили архієпископ Яготинський Серафим і клірики обителі.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва за Україну.

Після одпусту Блаженніший владика привітав усіх присутніх із першою суботою Великого посту, а також з днем пам’яті великомученика Феодора Тирона. Предстоятель УПЦ розповів віруючим про подвиг святого та закликав кожного в міру сил слідувати його життєвому прикладу і надихатись дерзновенням великомученика у святі дні святої Чотиридесятниці.

Нагадаємо, 16 березня у рамках візиту в Грецію Блаженніший Митрополит Онуфрій помолився за мир в Україні біля мощей святителя Нектарія Егінського.

Просмотров: 1588