Вандали здійснили підпал столичного храму УПЦ

В ніч з 23 на 24 квітня невідомі скоїли підпал столичного храму УПЦ на честь преподобного Агапіта Печерського, розташованого в Пушкінському парку міста. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на настоятеля храму протоієрея Валентина Макарова.

«У пів на четверту ранку камера зафіксувала трьох людей, які наблизилися до храму. Зловмисники окропили стіни горючою речовиною, а потім кинули запалений папір. Все спалахнуло спочатку дуже сильно, а потім за півхвилини згасло», – розповідає настоятель церкви.

«Милість Божа очевидна, – зазначає клірик УПЦ. – Серйозного збитку церкві не було нанесено». Пошкоджена обшивка будівлі і ікона, яка висить на зовнішній стороні стіни храму.

За словами протоієрея Валентина, імовірно акт вандалізму вчинили студенти. «На камері видно, що це худорляві, молоді люди, скоріш за все студенти», – говорить він.

Вранці викликали поліцію, яка зафіксувала підпал. Отець-настоятель не плекає особливих надій на те, що паліїв знайдуть. «Адже це не перший випадок у Києві. Вже підпалювалося близько п’яти храмів », – констатує священик.

Після інциденту громада храму вирішила просто вжити додаткових заходів безпеки. «Зміцнимо охорону – технічними засобами і людьми», – заявляє протоієрей Валентин.

Фото сайту СПЖ

Просмотров: 1052