У Тернополі «Правий сектор» влаштував провокацію під час недільної Літургії (фото)

Перед цим до міськради активісти «Правого сектору» подавали заявку на проведення “мирної” акції

31 липня 2016 року, у недільний день ранком, під час Божественної літургії, представники «Правого сектору» влаштували чергову провокацію біля тернопільського кафедрального собору на честь мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

1Як і минулого разу, з десяток осіб у камуфляжах розгорнули плакати з образливими та наклепницькими написами стосовно Української Православної Церкви та її вірних. Радикали також вигукували на адресу віруючих безпідставні звинувачення та розповсюджували поблизу собору листівки з дезінформацією про Церкву. Зокрема, лунали брехливі звинувачення у фінансуванні війни на сході Украіни.

На спроби віруючих мирно розібратися в ситуації шляхом конструктивного діалогу, представники «Правого сектору» ще більше поливали парафіян образами та погрозами розправи.

3Обурені безкарним розпаленням релігійної ворожнечі під час недільного богослужіння в центрі міста, віруючі викликали поліцію. Проте представники МВС не змогли зарадити ситуації.

Примітно, що з боку активістів раніше до міської ради була подана заява на проведення “мирної” акції. Проте дії радикалів свідчили про прямо протилежне.

З огляду на свавілля останніх, парафіяни кафедрального собору написали колективну заяву до райвідділу поліції щодо факту розпалення міжконфесійної ворожнечі з боку представників «Правого сектору». Під документом поставили свої підписи близько 80 віруючих, які не втрачають надії на досягнення верховенства права і захист свободи на вільне віросповідання.

Просмотров: 2848

5 коментарів

  1. По поводу 100 тыс. евро – это прямое основание для искового заявления в суд на конкретных участников шабаша. Бабка или дедка – без разницы, они все с 30 лет выглядят одинаково, а именно, старыми дебилами. Необходимо отказаться от стереотипа, что против Церкви выступает нечто целое и цельное; это “целое и цельное” состоит из конкретных уродов, которых и надо призывать к ответу. Кстати, с конкретным уродом легче судиться… Учиться у небратьев: ватиканский папка рассказал в Гаване, что уния – зло; а через неделю утешил шевчуков помощью и поддержкой. Смолчать и простить личную обиду, но отстоять Церковь – вот наша Проповедь…

  2. Для Евгения: неужто ещё остались люди, верящие в ситуацию с “собаками и караваном”? Собаки – благородные животные; мы же имеем дело с бешеными шакалами. А бешенство само не проходит… Да и “каравану” всё труднее устоять, а уж идти… Слишком много было в УПЦ управленческих и организационных ошибок (специальных?) последние 25 лет, слишком много тех в Церкви тех, кто вырос с убеждением, что “Бог не допустит”. Плохое образование, лень и трусость… “Вы – плохие воины Христа, если считаете, что можете победить без борьбы и приобрести венец без споров” – Иоанн Златоуст.

Залишити відповідь