Предстоятель УПЦ очолив Літургію в Києво-Печерській Лаврі в день Собору преподобних, котрі в Дальніх печерах (фото)

Цього ж дня у Почаївській Лаврі відбулися урочистості з нагоди дня знайдення мощей преподобного Іова Почаївського

10 вересня 2016 року, у день Собору преподобних отців Києво-Печерських, котрі у Дальніх печерах спочивають, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

У цей день Свята Церква також вшановує пам’ять преподобного Іова Почаївського, мощі якого були знайдені нетлінними братією обителі 28 серпня 1659 року.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент, а також братія і гості монастиря в священному сані.

4За богослужінням Предстоятель УПЦ звернувся до чисельних парафіян та паломників Лаври зі словом проповіді.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після одпусту духовенство та віруючі на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм хресним ходом пройшли до Дальніх печер, де на площі відбувся молебень.

Наприкінці молебного співу митрополит Павел окропив віруючих святою водою, після чого Предстоятель привітав присутніх зі святом і благословив усіх.

Напередодні Його Блаженство очолив всенічне бдіння в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Божественна літургія

Всенічне бдіння

Просмотров: 1959

Залишити відповідь